אודות

חברת "גיא – פתרונות מים חכמים", מתמחה במתן פתרונות לניקוז מי גשמים ותיעולם למאגרי מי התהום של מדינת ישראל.

החברה הוקמה על ידי מר קובי מראד, מהנדס בניין במקצועו, שצבר ידע רב וניסיון ענף בתכנון ובהתקנת פתרונות ומערכות ניקוז, ועובדת בשיתוף פעולה עם מהנדסי אינסטלציה, אדריכלי נוף והידרולוגים בכירים.

חברת "גיא - פתרונות מים חכמים" פועלת לניקוז יעיל ואיכותי של מי הגשמים

ב-"גיא – פתרונות מים חכמים", אנו מבינים שמענה אופטימלי בתחום הניקוז, לא קורה מאליו, אלא מהווה נגזרת של ידע מקצועי, ביצוע מקדים של בדיקת קרקע יסודית, ומוצרי ניקוז חכמים ועמידים.

לכן, אנו מייבאים ומשווקים מבחר רחב ואיכותי של צינורות ניקוז ומוצרים נלווים, שעוברים בדיקות בקרת איכות תדירות, ועומדים בכל דרישות התקן ובסטנדרטים הקפדניים ביותר.

בנוסף, אנו מבצעים פרויקטים להקמת מערכות ניקוז חדשות ולהשבחתן של מערכות קיימות, על ידי צוות מתקינים מוסמך ומקצועי, שמקפיד תמיד על ביצוע מקדים של בדיקות קרקע יסודיות.

אנו פועלים למענך ולמען הסביבה

אנו פועלים מתוך רצון לשמור על משאבי הטבע על ידי ניקוז מי הגשמים והובלתם למי התהום, לצורך מחזורם ושימוש אפקטיבי בהם לטובת הציבור. 

לקוחותינו משתייכים לסקטורים הפרטי, העסקי, המוסדי, וביניהם ניתן למנות חברות בנייה מהגדולות בשוק, קבלני אינסטלציה, אספקות טכניות, וועדי בניינים, לקוחות פרטיים, מוסדות ציבוריים ועוד.

מקו זכרון יעקב ועד לקו נתיבות – בכל מקום בו דרוש פתרון לניקוז מי הגשמים –  אנחנו שם כדי לתת מענה אופטימלי, אפקטיבי, אדיב ומקצועי.

מערכת ניהול האיכות שלנו נבחנה ונסקרה ע"י מכון התקנים הישראלי ונמצאה מתאימה לדרישות התקן ISO9001

צרו איתנו קשר או חייג עכשיו: 072-3969842